У Полтавській міськраді із виконкому виключили ексзаступницю міського голови Світлану Тарашевську

За інформацією: Суспільне Полтава.

Суспільне Полтава

Зі складу виконавчого комітету Полтавської міськради виключили колишню заступницю міського голови Світлану Тарашевську. Її місце у складі виконкому посяде Леся Марталішвілі.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції засідання виконавчого комітету. Відповідну заяву зробила секретар міської ради Катерина Ямщикова.

Хто така Леся Марталішвілі

Леся Марталішвілі нині займає посаду заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Раніше вона працювала директоркою 21-ї гімназії та 1-го ліцею, йдеться на сайті "Полтавщина".

Леся Марталішвілі. фото ІВ «Полтавщина»

Крім того, очолювала науковий ліцей № 3, департамент освіти Полтавської міськради та центр культури і дозвілля, йдеться на сайті Youcontrol. Також була заступницею директора департаменту освіти Жанни Каплоух.

Крім того, за інформацією сайту "Чесно", 2015-го Марталішвілі балотувалася до Полтавської обласної ради 7-го скликання від політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Звільнення Світлани Тарашевської

Нагадаю, 29 грудня під час сесії Полтавської міськради депутати -підтримали заяву щодо звільнення заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани Тарашевської. За це рішення тоді проголосували 30 депутатів.

Заяву про звільнення за власним бажанням Світлана Тарашевська написала 27 грудня.

Світлана Тарашевська. фото ІВ «Полтавщина»

Вона третя заступниця міського голови, яка звільнилась після того, як секретарем у міськраді стала Катерина Ямщикова. Раніше з посад пішли Ольга Борисенко та Ігор Петріченко.

Світлана Тарашевська працювала на цій посаді з 2011-го року в команді колишнього міського голови Олександра Мамая. 2018-го року її рішенням сесії вже звільняли депутати. 19 березня 2021-го року під час сесії міськради призначили, зокрема, сім заступників міського голови, серед яких була і Світлана Тарашевська.

Новини України