У громаді на Буковині з лютого відновлюють іспити з водіння

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Джерело: facebook/Сервісні центри МВС в Чернівецькій області

З лютого у Кельменцях Чернівецької області будуть знову приймати теоретичні та практичні іспити з водіння. Раніше це можна було зробити лише в екзаменаційному хабі в Чернівцях, однак жителі Дністровського району виявилися віддаленими.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі обласного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

Чому раніше у Кельменцях не можна було скласти іспит

Торік на початку грудня у Чернівцях створили єдиний екзаменаційний хаб для складання іспитів з водіння. Через це у решті сервісних центрів МВС області екзаменаційні класи закрили. Так хотіли досягти більшої прозорості при складанні іспитів.

Чому відновлюють іспити у Кельменцях

З 1 лютого теоретичні та практичні іспити з водіння прийматимуть у сервісному центрі в Кельменцях на вулиці Ольги Паламаря, 9 В. Для цього екзаменаційний клас обладнали чотирма камерами відеозапису з аудіофіксацією, а також встановили відеонагляд у дві автівки.

"За час пілотного проєкту ми аналізували попит на іспити у регіоні. Разом з підвищенням рівня прозорості іспитів у новоствореному хабі ми зіткнулися із ситуацією, що жителі Дністровського району виявилися віддаленими від послуг з екзаменації як територіально, так і логістично", – розповів начальник обласного сервісного центру Василь Душинський.

Як скласти іспит у Кельменцях

Зареєструватися на іспит можна онлайн через е-запис. На практичні іспити можна записатися за три тижні до іспиту, на теоретичні – за два тижні.

Якщо людина хоче зареєструватися у терміналі сервісного центру, то має зробити це за три дні.

Вартість складання теоретичного іспиту – 250 гривень, а практичного – 420 гривень.

Читати ще

Читати ще На Буковині іспит з водіння відтепер можна скласти в одному сервісному центрі: там збільшили кількість камер та машин

Новини України