У Чернівецькій області почали відключати електропостачання за борги

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Антон Романюк / Суспільне Чернівці

Жителям Чернівецької області почали відключати електропостачання за борги. Станом на 24 січня обмежили у споживанні за борги 28 абонентів Кіцманської дільниці. 25 січня планують обмежити 29 споживачів Заставнівської дільниці, а з 29 січня — відключатимуть у Чернівцях.

Про це повідомили у Telegram-каналі Чернівціобленерго.

З 77 абонентів Кіцманської дільниці, які увійшли у перелік з найбільшими сумами боргу і були попереджені про відключення, 33 – відкликали зі списків, бо вони розрахувалися з боргами.

Водночас у 28 жителів вже відключили електропостачання. Наприклад, у селі Оршівці людина боргувала 33 тисячі гривень, у Кіцмані – за 29,5 тисячі гривень, у селі Дубівці – 25 тисяч гривень.

25 січня планували обмежувати 36 споживачів Заставнівської дільниці з найбільшими сумами заборгованості. З них у семеро не будуть відключати, оскільки вони погасили борг 24 січня.

29 січня розпочнеться кампанія з обмеження споживачів за борги у місті Чернівці.

Як розрахуватися за борг

Уникнути відключення можна, якщо погасити борг або ж укласти угоду про реструктуризацію боргу. Щоб людину викреслили зі списків боржників, потрібно після оплати підтвердити це у Чернівецькій обласній енергопостачальній компанії.

Інформацію щодо нарахувань, оплати та боргів можна дізнатися в енергопостачальній компанії, що у Чернівцях на вулиці Пауля Целана, 6. Сall-центр компанії (0372) 5-8888-5.

Як попереджають про відключення

Попередження про можливе відключення за борги надсилають з початку січня 2024 року кілька разів: від Чернівецької обласної енергопостачальної компанії (ТОВ ЧОЕК), окремо від Обленерго, не пізніше, ніж за 10 днів до відключення. І ще раз за три-п’ять дні перед відключенням.

Скільки усього боржників

На початку січня 2024 року енергопостачальна компанія надала Обленерго списки на відключення 895 абонентів Чернівецької області (з них у Чернівцях – 417 споживачів) на загальну суму заборгованості у 15 мільйонів 745 тисяч гривень – йдеться про найбільших боржників області.

Читати ще

Читати ще Стало відомо, коли на Буковині почнуть відключати електроенергію боржникам

Новини України