У Чернігові зі складу продавали контрафактний алкоголь та цигарки: поліція вилучила товару на понад 260 тисяч гривень. Ф

Патрульні поліцейські отримали інформацію, що в одному із складських приміщень Чернігова ведеться торгівля підакцизними товарами: алкогольними напоями та тютюновими виробами. Продукція не має акцизних марок, що може вказувати на її незаконне походження.

Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Поліцейські виявили у приміщенні чималу кількість пляшок та пластикових ємностей із спиртовмісною рідиною невідомого походження. На пляшках та коробках були етикетки з назвами відомих брендів. Також у приміщенні виявили коробки з тютюновими виробами, розфасованими в окремі пачки та блоки.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОЛІЦІЯ ВИКРИЛА ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ТЮТЮНУ: ВИЛУЧИЛИ ТОВАРІВ НА ПОНАД 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. ФОТО

Жодних документів про походження продукції реалізатор не зміг надати. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Поряд із складським приміщенням охоронці порядку виявили транспортний засіб, з якого також велася торгівля підакцизними товарами без належних документів.

 

За попередньою оцінкою сума вилученого товару склала понад 260 000 гривень. Поліція проводить перевірку та з’ясовує всі обставини.

 

Фото – патрульна поліція Чернігівської області.

Источник

Новини України