У Чернігові рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив епідемпоріг на 52,7%

У Чернігові рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив  епідемічний поріг на 52,7% та продовжує зростати.

 

Про це під час загальноміської наради 6 лютого повідомив  гендиректор міської лікарні №2 Владислав Кухар.

 

Протягом минулого тижня із симптомами цих захворювань до медзакладів міста звернулися 8 269 осіб, що на 14,5% більше, ніж протягом попереднього періоду. В тому числі й на 18% більше серед пацієнтів дітей. А загалом вони становлять 45% від загальної кількості хворих.

 

«Рівень епідзахворюваності складає 52,7% вище епідпорогу. Таким чином Чернігів перебуває на середньому рівні епідемічної захворюваності на ГРВІ.  Що стосується захворюваності на COVID-19, минулого тижня було зареєстровано 93 випадки, що на 3,1% менше за показник минулого тижня», — сказав Владислав Кухар. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРША СМЕРТЬ ВІД ГРИПУ З ПОЧАТКУ ЕПІДСЕЗОНУ: У ЧЕРНІГОВІ ПОМЕР 67-РІЧНИЙ ЧОЛОВІК

 

Повністю на дистанційне навчання переведена школа №29 та навчально-реабілітаційний центр №2, а також окремі класи ЗНЗ №25 та №33, повідомив начальник управління освіти Василь Білогура. Решта закладів освіти працюють в офлайн режимі і, в залежності від рівня захворюваності, ситуативно прийматимуть рішення про переведення або окремого класу у формат дистанційної роботи, або всієї школи. 

 

«Щодо дитсадків — ситуація стабільна. Відвідуваність на рівні 50-55%. Всі заклади працюють, приймають дітей», — повідомив Білогура.  

 

Джерело – Пресслужба Чернігівської міської ради.

 

Фото – ілюстративне.

 

Источник

Новини України