У Чернігівському драмтеатрі відкривають головну глядацьку залу

Чернігівський драмтеатр відкриває головну залу для глядачів. Оперу-містерію “Сліпий” за творами Тараса Шевченка актори зіграють на сцені вже у суботу, 3-го лютого.

Щоправда, у перший день чернігівці зможуть розташуватися лише у партері та бенуарі першого поверху. Головна адміністраторка драмтеатру Ольга Барашкіна зазначила: за висновками ДСНС перебування у залі є безпечним.

«Ці зони, які залишилися небезпечні, вони відділені повністю, туди закрито прохід, туди повністю ніхто не може з глядачів потрапити, тобто, перебування в залі і тут, на поверхах, є безпечні», – зауважила головна адміністраторка Чернігівського обласного драмтеатру Ольга Барашкіна.

Аби пришвидшити підготовку до відкриття, адміністрація театру запросила волонтерів чернігівського осередку громадської організації “Будуємо Україну Разом”. До речі, “бурчики” одними з перших відгукнулися і прийшли розбирати наслідки ворожого обстрілу.

 «Головне завдання, з яким ми звернулись до БУРчиків – це те, щоб допомогти провести прибирання в головному залі. Зараз завершили будівельники всередині зали робити підвісну стелю, і зараз треба провести прибирання всього, що залишилось, всього сміття, позамітати, винести все, що непотрібно вже  для того, щоб на суботу вже нам відкрити повну залу з першою виставою», – зазначила головна адміністраторка Чернігівського обласного драмтеатру Ольга Барашкіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВІДНОВЛЕННЯ ДРАМТЕАТРУ У ЧЕРНІГОВІ БЮДЖЕТНІ ГРОШІ НЕ ВИТРАЧАЮТЬ, — ЧАУС

Залізну завісу, яка наразі розділяє головну сцену, найближчим часом приберуть, тож зала буде повністю готова до експлуатації. Наразі ж стелю затягли, зробили підвісною, освітлення теж сучасне – світлодіодне. Капітальний ремонт – в планах, також реставрують і тритонну люстру, яка дивом вціліла під час ракетного удару.

Нагадаємо,  вранці 19-го серпня російські війська спрямували ракету на будівлю Чернігівського драмтеатру. У момент удару в приміщенні проходила раніше анонсована виставка дронів «Люті пташки». Першу ж виставу після терористичного акту, хоча й без глядачів, зіграли вже у вересні  на “Білій сцені”. 

Джерело – Новий Чернігів.

Фото – скрін з сюжету Нового Чернігова.

Источник

Новини України