Впіймав поблизу Чернігова лисицю і зняв шкуру: екоінспекція склала протокол на чоловіка за порушення правил полювання

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Поліція Чернігівської області

На чоловіка, який на вулиці Пухова поблизу Березового гаю у Чернігові з ножем погрожував жінці вбити її собаку 26 січня та мав при собі знаряддя лову й свіжозняту шкуру тварини, склали адміністративний протокол за порушення правил полювання.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області на своїй Facebook-сторінці.

Як йдеться у повідомленні, інспектори екоінспекції виявили у чоловіка свіжооброблену шкуру лисиці та заборонені знаряддя лову тварин: вісім металевих петель з тросів.

Чоловік пояснив правоохоронцям, що за допомогою цих петель він впіймав поблизу міста Чернігова лисицю, обробив її, а шкуру забрав із собою для власних потреб.

На чоловіка склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 85 Кодексу України. Знаряддя лову та шкуру вилучили.

"Подальшу долю порушника вирішить суд, куди будуть скеровані матеріали адміністративної справи", – зазначають у повідомленні.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 020 до 2 040 гривень. Також відшкодування за незаконно добуту дику лисицю передбачена оплата до державного бюджету 1 000 гривень.

Нагадаємо, у Чернігові 26 січня на вулиці Пухова, поблизу Березового гаю, на жінку, яка вигулювала собаку, напав з погрозами незнайомий їй чоловік. Як пояснила жінка, чоловік проходив повз, потім дістав ножа і став кричати, що вб’є її собаку.

Невідомим виявився 67-річний громадянин. Під час поверхневої перевірки правоохоронці виявили у нього предмет, схожий на ніж, свіжозняту шкуру тварини та металевий дріт.

Новини України