Вихователю будинку-інтернату на Буковині, де побили дитину, винесли догану: що відомо

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Джерело: promin.cv.ua

Вихователю Харківського обласного центру соцпідтримки дітей та сімей "Гармонія", який релокувався на Буковину, повідомили про догану. Це пов'язано з побиттям 9-річної дитини іншою вихованицею.

Про це у Telegram повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

За інформацією Лубінця, представниця Уповноваженого в області Ірина Ісопенко позапланово відвідала заклад, поспілкувалася з черговим персоналом центру, а також проаналізувала документи, особові справи дітей та медичні документи.

Так встановили, що 17-річна вихованка закладу побила 9-річну дитину. У повідомленні йдеться, що керівництво та працівники центру не вчасно зреагували на побиття та намагалися приховати це від правоохоронців та служби у справах дітей.

Раніше директорка центру "Гармонія" Алла Трохименко у коментарі Суспільному сказала, що сама викликала поліцію.

Також, за інформацією Лубінця, вони не вчасно оглянули та надали медичну допомогу дитині, зокрема не організували роботу дитину з психологом.

Через факт побиття вихователя притягнули до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани.

Що відомо про побиття дитини

Харківський обласний центр соцпідтримки дітей та сімей "Гармонія" перевіряли через фото побитої дитини. У коментарі Суспільному сказала директорка центру "Гармонія" Алла Трохименко розповіла, що бачила це фото.

"Мені ці фото присилала сестра медична, коли це трапилось. А поширюють, нібито це зробила викладачка. Я хочу, щоб з цим розібрались правоохоронні органи. У нас 45 дітей, якщо їх опитати, то цього не приховаєш, якби це дійсно було. Тому я цього не боюся", — каже Трохименко.

За словами директорки, торік заклад перевіряли — тоді порушень не виявили.

У коментарі Суспільному начальниця відділу комунікацій нацполіції області Кароліна Маришева сказала, що поліцейські розпочали перевірку за інформацією, викладеною у публікації в інших медіа. До інтернату для з'ясування обставин виїхали слідчо-оперативна група відділення поліції та ювенальних поліцейських.

Також в області відкрили кримінальне провадження щодо неналежного виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей, повідомили у Telegram обласної прокуратури. За інформацією правоохоронців, дітям могли завдати фізичного білю або морального страждання.

Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі

Читати ще

Читати ще «Дитина побила іншу». Директорка інтернату на Буковині прокоментувала фото, які поширюють в інтернеті

Новини України