Весільні сукні у фольклорному стилі від українського дизайнера

Весільні сукні у фольклорному стилі від українського дизайнера

Кожна наречена шукає свій ідеальний стиль. В останні роки неймовірну популярність в Україні здобули сукні у фольклорному стилі. Вони не тільки дозволяють підкреслити патріотичні почуття дівчини, а й є дуже красивими, жіночними і стильними.

Сукні у фольклорному стилі (весільні та вечірні) пропонує дизайнер Наталія Вільчук. Використовуючи традиційні силуети та фольклорні елементи оздоблення вона створює справжні витвори мистецтва. У каталозі ви можете обрати чудові весільні сукні та моделі для урочистих подій на будь-який смак.

Весільні сукні у фольклорному стилі від українського дизайнера

Весільні сукні у фольклорному стилі: стильно та завжди актуально

Український бренд весільних суконь Наталії Вільчук пропонує широкий асортимент суконь у фольклорному стилі, адже це не тільки шана традицій, а й дуже стильний та сучасний варіант для дівчини, у якому вона буде чарівно виглядати як на весіллі, так і на будь-якому урочистому заході.

Сукні у фольклорному стилі мають великий попит завдяки:

1.Традиційності. Шана та повага до свого коріння це дуже престижно. Дизайнер пропонує дуже стильні моделі, які підкреслять ваші принади та перетворять на справжню красуню.

2.Зашифрованому змісту. Кожен знає, що вишивка несе в собі зашифрований зміст та оберігає дівчину. Дизайнер пропонує сукні з ручною вишивкою, що заряджені позитивною народною енергетикою поколінь.

3.Великому асортименту. В каталозі ви знайдете велику кількість моделей: футлярів, у грецькому стилі, пишні класичні, з А-силуетом тощо.

Весільні сукні у фольклорному стилі від українського дизайнера

Чарівні весільні сукні у фольклорному стилі: асортимент

Кожна колекція Наталії Вільчук включає сукні у фольклорному стилі. Якщо ви хочете обрати такий варіант, варто передивитись весь асортимент – ви точно знайдете ідеальний варіант. Найбільшою популярністю користуються моделі:

·Lybid– безкорсетна сукня з прямим силуетом і об’ємними рукавами-буфами. Вона підійде дівчинам із різним типом фігури і перетворить її на заможну панянку. Колір слонової кістки і червона вишивка.

·Lada – безкорсетна сукня з прямим силуетом. Вишивка ручної роботи виконана на тонкій сіточці. Має пояс ручної роботи зі спадаючими кутасиками. Колір слонової кістки і червона вишивка.

·Malva- безкорсетна сукня з прямим силуетом. Має червону вишивку ручної роботи і пояс зі спадаючими кутасиками. Тілесного кольору.

·RutaBlue – безкорсетна сукня з А-силуетом. Має довгі прозорі рукава з вишивкою, закритий виріз та вишивку на тонкій сіточці. Сукня кольору слонової кістки з синьою вишивкою.

та інші.

Дизайнери допоможуть обрати ідеальний варіант до вашої фігури. Сукні у фольклорному стилі кожну дівчину перетворять на найгарнішу панянку на святі.

Новини України