В бою за Україну загинув житель Новоушицької громади, Олексій Желдубовський.

В бою за Україну загинув житель Новоушицької громади, Олексій Желдубовський.

Про це повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

За його інформацією, раніше військовослужбовця вважали зниклим безвісти під час штурмових дій 15 жовтня 2022 року в районі населеного пункту П’ятихатки Херсонської області. Згодом з’ясувалося, що боєць є серед загиблих, яких винесли з поля бою.

«Захищати Україну Олексій Желдубовський пішов ще до повномасштабного вторгнення — у жовтні 2020 року. Був старшим сержантом, командиром бойової машини — командиром гірсько-штурмового відділення в/ч А1556. Загинув у бою під час штурмових дій, будучи вірним військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок», — написав Михайло Сімашкевич.

За інформацією Новоушицької територіальної громади, Олексій Желдубовський народився 25 жовтня 1965 року у селі Вахнівці Новоушицького району.

«Навчався в Борсуківській школі, яку закінчив у 1981 році. Далі навчався у Кам’янець-Подільському професійно-технічному училищі, здобув професію електромонтера. З 1984 по 1986 року проходив строкову службу в армії. Згодом поїхав навчатися у росію в Бєсєдский сільськогосподарський технікум, там здобув професію агронома. Працював агрономом у с. Бєсєда, згодом продовжив роботу по спеціальності у Фінляндії. На початку 90-х років повернувся в Україну в село Борсуки. Працював у місцевому колгоспі комбайнером, трактористом, а після 2000-го року — агрономом. Згодом виїхав у Сумську область, де перебував близько семи років у монастирі. Згодом знову повернувся у Борсуки, працював на хлібопекарні в селі Песець», — йдеться у повідомленні громади.

У Олексія Желдубовського, за інформацією Новоушицької тергромади, залишилися брат та племінники, які нині теж боронять Україну, племінниця й братова.

У Новоушицькій громаді також повідомляють про прощання із загиблим Героєм Олексієм Желдубовським, на прибуття тіла якого очікують 22 січня. У громаді просять вийти до дороги жителів сіл Антонівка, Отроків та Борсуки, аби вшанувати Героя по дорозі на вічний спочинок додому.

Новини України