Стало відомо, скільки грошей отримає Дніпропетровщина на реалізацію проєктів відновлення

Ілюстративне фото. Суспільне Дніпро

Дніпропетровщина отримає понад 636 мільйонів гривень з державного бюджету на реалізацію проєктів відновлення. Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

Як розповів Лукашук, за інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Кабмін затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2024 рік. Загальна сума – майже 4,5 мільярда гривень.

Ці гроші будуть перерозподілені на відновлення 136 проєктів у громадах тих регіонів, які постраждали внаслідок російської агресії. Серед обʼєктів – заклади освіти, охорони здоров’я, центри надання адміністративних послуг, об’єкти життєзабезпечення населення в 11 областях держави.

Фінансування виділено Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України».

Безпекова ситуація на Дніпропетровщині за 2023 рік

  • Від початку 2023 року на Дніпропетровщині через обстріли армії РФ загинули 119 людей. Такі дані ДСНС регіону станом на 27 грудня. Внаслідок російських атак поранено 671 людину, з них 53 – діти.
  • Станом на 27 грудня 2023 року російські військові майже 1,9 тисячі разів обстрілювали населені пункти Дніпропетровщини. З них близько 200 — ракетами. Ще 370 атак здійснили з використанням ударних дронів. Було також близько 1,3 тисячі артобстрілів.
Новини України