Стало відомо хто представить Україну на Євробаченні

Стало відомо хто представить Україну на Євробаченні

На Євробаченні-2024 Україну представить дует Alyona Alyona та Jerry Heil. Результати голосування у фіналі Національного відбору на Євробачення-2024 оголосили в неділю, 4 лютого.

Члени журі поставили їм 10 балів, а глядачі — 11. Сумарно дует отримав 21 бал, що й зробило дівчат переможницями Нацвідбору.

У пісні»Teresa & Maria» дівчата говорять про необхідність єднання заради добрих справ і важливих перемог. Співачки «щиро вірять у перемогу правди», проте «у світі, сповненому галасу, ми будемо почуті лише, якщо будемо об’єднані та будемо злагоджено», передає «Соцпортал».

Букмекери прогнозували перемогу Alyona Alyona та Jerry Heil. Українці виявилися згодні з їхньою думкою і так само проголосували за цей дует.

Конкурс Євробачення-2024 відбудеться в травні в Мальме. Перший півфінал відбудеться 7 травня, другий — 9 травня, грандіозний фінал — 11 травня.

Україна виступить у першому півфіналі. За перемогу в першому півфіналі також боротимуться Кіпр, Польща, Сербія, Литва, Хорватія, Ірландія, Словенія, Ісландія, Фінляндія, Португалія, Люксембург, Австралія, Азербайджан і Молдова.

Новини України