Що зірки нам пророкують: гороскоп на тиждень

Що зірки нам пророкують: гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень розповість, які сюрпризи готують для вас зірки. Дізнайтеся, як вплинуть планетарні впливи на ваше життя, кар’єру та стосунки.

Чи готові ви до нових можливостей, чи вам варто остерігатися несподіваних поворотів долі?

ОВЕН (21.03-20.04). Цього тижня можливi приємнi пригоди. Вам можуть зробити вигiдну дiлову пропозицiю, вiд якої не слiд вiдмовлятися. Не призначайте на кiнець тижня дiловi переговори, щоб не нанести собі матеріальної шкоди та збитків в обігу коштів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Цього тижня спробуйте об’єктивно оцiнити ситуацiю, проявiть такт i добросердя. Несприятливий час для активностi в справах, натиску, завзятостi в досягненнi мети. Успiшним виявиться звернення до органів влади. Ви вирішите свою проблему.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете цiлком здоровi, якщо не брати до уваги загальний пригнiчений стан i деяку нервовiсть. Щоб уникнути неприємностей, можливо, вам необхiдно змiнити манеру поведiнки i вiдношення до деяких знайомих. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

РАК (22.06-23.07). Удома пануватимуть мир i спокiй, настрiй i самопочуття будуть на висотi. Не дивлячись нi на якi випробування i перешкоди на вашому шляху до успiху, спробуйте зберiгати спокiй, новi знайомства небажанi. Придiлiть бiльше уваги коханiй людинi.

ЛЕВ (24.07-23.08). Можливi проблеми матерiального характеру. Якщо ви дозволяли собi розслабитися, то вельми вiрогiднi фiнансовi ускладнення. Але нiхто не скаржитиметься на вiдсутнiсть натхнення. Не варто розслаблятися! Вам необхiднi воля i розум.

ДІВА (24.08-23.09). Час пройде ефективно, якщо ви спрямуєте свiй потенцiал на рiшення справ, що вимагають фiзичного навантаження. Не лінуйтеся напружитися – це додасть настрою. Спiлкування з близькими i коханими принесе задоволення.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Зайва зарозумiлiсть, iмпульсивнiсть, можуть стати причиною необачного вчинку. Вiдносини з коханою людиною можуть опинитися пiд загрозою – хтось із вас двох ухвалить остаточне рiшення про розставання. Докладіть зусиль, аби цього уникнути.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Лiнь i неуважнiсть можуть звести нанiвець всi вашi досягнення. Спроби зрозумiти ситуацiю i розiбратися в нiй за допомогою аналiзу виявляться марними. Вашi вiдносини можуть зайти в безвихiдь. Не аналізуйте, просто кохайте!

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не втрачайте розсудливостi. Зросте вiрогiднiсть захворiти. Роботи виявиться знову з верхом, але вона, як нiколи, вас дратуватиме i стомлюватиме. Тому заспокойтеся, додайте у власні вчинки та дії бiльше рiшучостi й зосередженостi.

КОЗОРІГ (22.12-20.01). Вашi мрiї повиннi вiдповiдати реальностi. Цього тижня вам не вдасться уникнути неприємної серйозної розмови. Вам доведеться зважити на зауваження та поради. Клопiт про надбавку до зарплати може виявитися немарним.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зробiть усе заплановане на цей перiод, вирiшiть суперечливi питання з сусiдами, i ви встигнете пiдготуватися до приходу гостей. Зустрічі можуть принести гарні вісті, додадуть впевненості. Але вам доведеться добре попрацювати.

РИБИ (20.02-20.03). На початку тижня можна смiливо брати позики i робити грошовi внески пiд вiдсотки. Зiрки нагадують про те, що потрiбно вiдвiдати рiдних. Вплив планет нейтральний – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Новини України