Шевченко провів зустріч з Гутцайтом та Бідним

Шевченко провів зустріч з Гутцайтом та Бідним

Андрей Шевченко, Вадим Гутцайт, фото uaf.ua

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко провів зустрічі з тимчасовим виконувачем обов’язків міністра молоді та спорту Матвієм Бідним та головою Національного олімпійського комітету Вадимом Гутцайтом.

Керівники УАФ, Мінмолодьспорту та НОК України обговорили співпрацю у розвитку футболу в країні. Окрему увагу було приділено організації тренувальних зборів та матчів збірних України у 2024 році, зокрема – підготовці до участі в Олімпіаді у Парижі.

Нагадаємо, легендарного футболіста, екснаставника збірної України та амбасадора платформи UNITED24 було обрано новим президентом УАФ 25 січня. До команди нового голови Асоціації увійшли віцепрезиденти Павло Бойчук, Сергій Ребров та Олександр Шевченко.

Читайте також: Шевченко: Перед нами великі завдання: зробити все, щоб український футбол розвивався у складних умовах під час повномасштабної війни

Нагадаємо, футбольну збірну України вперше в історії буде представлено на Олімпіаді. Це стало можливим завдяки успішному виступу молоді під керівництвом Руслана Ротаня на ЧЄ-2023, де вона дійшла до півфіналу. Перший спаринг синьо-жовті проведуть із молодіжною збірною Японії 25 березня.

Джерело

Новини України