Шевченко обговорив з Чеферіном кроки щодо недопущення повернення російських команд на міжнародні змагання

Шевченко обговорив з Чеферіном кроки щодо недопущення повернення російських команд на міжнародні змагання

Андрей Шевченко, фото — uaf.ua

Голова Української асоціації футболу Андрій Шевченко зустрівся із президентом УЄФА Александером Чеферіном під час Конгресу УЄФА.

“Зустрівся з президентом УЄФА Александером Чеферіном, щоб обговорити найближчі кроки нового керівництва УАФ та недопущення повернення російських команд на міжнародні змагання”, – написав Шевченко.

Раніше повідомлялося, що президент УАФ зустрівся на Конгресі УЄФА із головами футбольних асоціацій Німеччини та Італії. Шевченко обговорив розвиток системи підготовки тренерів на основі найкращих європейських практик та організацію літніх футбольних таборів для українських дітей.

Читайте також: Шевченко: Хочу запросити Чеферіна до України. Ситуація лише погіршується. Не бачу жодних підстав для повернення російських команд

У вересні 2023 року президент УЄФА заявив, що російські футбольні клуби та національні збірні росії будуть під баном УЄФА до кінця військових дій в Україні.

Пізніше керівний орган європейського футболу вирішив допустити до міжнародних змагань збірні росії U-17 (юнаків та дівчат) протягом сезону-2023/24, залишивши в силі дискваліфікацію решти російських збірних. Цей крок викликав обурення громадськості та розкол всередині Виконкому УЄФА. У результаті Чеферін і його підопічні прислухалися до голосу розуму і передумали допускати юнацькі збірні росії до офіційних турнірів під своєю егідою.

Рано вранці 24 лютого 2022-го року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна рф проти України триває вже 714-й день.

Джерело

Новини України