Шевченко: Не хочу мати жодного відношення до політики, я прийшов для футбольних справ

Шевченко: Не хочу мати жодного відношення до політики, я прийшов для футбольних справ

Андрей Шевченко, фото — uaf.ua

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко розповів про те, як вирішив стати футбольним функціонером. Також голова УАФ поділився цілями своєї роботи в Асоціації.

“Декілька місяців назад я дуже сильно задумався над можливістю стати футбольним функціонером. Це було дуже тяжке рішення. Розумів, який виклик, відповідальність переді мною. Час рухатися вперед, тому будемо працювати”.

“Мені дуже важливо було бачити перспективи, Бачу, що ми можемо зробити зараз ті речі, які допоможуть розвитку українського футболу”.

“Я не хочу мати жодного відношення до політики. Це футбольні справи. Я прийшов сюди для того, щоб зробити все, що я можу, по представленим пунктам програми. Хочу допомогти. Це такий важливий для мене момент, який мене мотивує”.

“Вважаю, що в нас є дуже гарні підстави для того, щоб національна команда розвивалася в правильному напрямку. Якщо ми зараз проведемо правильну зміну, то зможемо стабілізувати провал у футболі. Повинні зробити це зараз і не тільки робити так, щоб його стабілізувати, а й робити кроки, які допоможуть футболу розвивався”.

“Якщо ми зможемо знайти талановиту молодь, яка виїхала через війну, і зараз в Європі має статус, і якщо ми їх повернемо, щоб вони грали за національну команду, то це буде дуже велика справа”.

“Якщо ми зробимо асоціацію прозорою, щоб повернути довіру, щоб спонсори, меценати, міжнародні партнери прийшли і повірили, що можуть допомагати, інвестувати. Футбол не тільки має виживати, а й має розвиватися. Це основні цілі”.

Нагадаємо, легендарного футболіста, екснаставника збірної України та амбасадора платформи UNITED24 було обрано новим президентом УАФ 25 січня. До команди нового голови Асоціації також увійшли віцепрезиденти Павло Бойчук, Сергій Ребров та Олександр Шевченко.

Раніше Шевченко провів зустріч з виконувачем обов’язків міністра молоді та спорту України Матвієм Бідним та головою Національного олімпійського комітету Вадимом Гутцайтом. Окрему увагу було приділено організації тренувальних зборів та матчів збірних України у 2024 році, зокрема – підготовці до участі в Олімпіаді у Парижі.

Також президент УАФ провів засідання, де обговорив створення Асамблеї регіонів. Новий футбольний орган пов’язуватиме обласні асоціації з УАФ.

Джерело

Новини України