Росія скомбінувала ракети для удару по Харкову

У Київському районі міста триває рятувальрна операція, під завалами будинку лишаються люди.

Росія завдала комбінованого ракетного удару по Харкову.

Окупанти запускали ракети по Харкову по балістичній траєкторії. Удари були нанесені близько 4-ї та 7-ї ранку. За даними Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, загалом цього ранку противник застосував 41 засіб повітряного нападу по Україні, більшість ракет летіли по балістичній траєкторії.

Зокрема, у напрямку Харківщини були застосовані чотири зенітні керовані ракети С-300/С-400 з Бєлгородської області, вісім ракет Х-22 із бомбардувальників Ту-22М3 з Брянська та Орловської області, 12 балістичних ракет «Іскандер-М» (район пусків Бєлгородська та Воронезька обл.)
та дві керовані авіаційні ракети Х-59 з двох літаків Су-34 (район пусків – Бєлгородська область).

«Важливо, не всі ворожі ракети, що атакували по балістичній траєкторії, досягли своїх цілей», — повідомив Валерій Залужний.

Нагадаємо, російська ракета зруйнувала під’їзд 5-поверхового будинку у Київському районі Харкова. У Салтівському районі внаслідок ворожої атаки упала стіна 9-поверхівки. Станом на 11:00 відомо про трьох загиблих та 42-х постраждалих. Пошуково-рятувальна операція триває, під завалами будинку у селищі Жуковського можуть бути люди.

У середмісті Харкова пошкоджені приватні будинки, корпус Харківського авіаційного інституту, зруйнова санаторна школа. У будинках у Київському районі частково немає світла та газу.

Джерело

Новини України