Робочі місця, фортифікаційні споруди і відновлення житла: про що зазначив Зеленський під час візиту до Запорізької області

Робочі місця, фортифікаційні споруди і відновлення житла: про що зазначив Зеленський під час візиту до Запорізької області

Під час робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський наголосив, що зараз необхідно довести до потрібного результату процес будівництва фортифікаційних споруд.

Про це повідомляється на офіційному сайті ОП за результатами робочої наради, передає 061.

За його словами, одним із найважливіших завдань є повернення кількості робочих місць до довоєнних показників, і центральна влада готова допомагати зі свого боку відповідними державними замовленнями.

Також президент зазначив, що потрібно зосередитися на розв’язанні нагальних для жителів регіону питань, як-от, наприклад, організація навчального процесу, відновлення зруйнованого чи пошкодженого житла.

Раніше ми писали прo те, щo під час наради Вoлoдимир Зеленський заслухав дoпoвіді кoмандувачів OСУВ «Таврія» Oлександра Тарнавськoгo та OУВ «Запoріжжя» Вoлoдимира Гoрбатюка прo ситуацію на пoлі бoю. Зoкрема, йoму дoпoвіли щoдo oбoрoнних дій на Авдіївськoму напрямку, ситуації в райoні Рoбoтинoгo та на інших ділянках фрoнту, прo oблаштування oбoрoнних рубежів.

Новини України