Різниця між теплою підлогою під плитку або ламінат та в чому переваги кожного способу

Різниця між теплою підлогою під плитку або ламінат та в чому переваги кожного способу

Є два популярних різновиди теплої підлоги. Вони встановлюються або під керамічну плитку або під ламіновані синтетичні поверхні. Обидва способи встановлення опалення мають свої переваги під час вибору конкретного виду теплозабезпечення. А якісну теплу підлогу в Франківську на https://tepliy-pol.com.ua/uk/teplyi-pol-ivano-frankovsk купують усі будівельники за приємними цінами. Тут є можливість придбати кожен варіант та використати теплу підлогу для створення комфортного мікроклімату в будинку, квартирі, комерційному приміщенні.

Тепла підлога під плитку

Для такого типу теплої підлоги використовують нагрівальні мати або двожильні чи одножильні кабелі. Основна перевага такої системи – вона дуже надійна і універсальна. Може застосовуватись як у постійно вологій ванній кімнаті, так і в помірно зволоженій великій вітальні чи спальній кімнаті.

Тепла підлога під ламінат

Цей різновид теплої підлоги використовує інфрачервону плівку, яка працює за іншим принципом – нагріваються поверхні оточуючих предметів, а не повітря. Легка і гнучка плівка практично не нагрівається. Тому може встановлюватись навіть під такими матеріалами як килими, синтетичні доріжки, ламінат.

Новини України