Протезування на імплантах: коли посмішка стає ідеальною

Протезування на імплантах: коли посмішка стає ідеальною

За останні десятиліття імплантація зубів зробила значний крок уперед. На сьогодні це одна з найбільш вивчених технологій у стоматології, яка гарантує передбачувані результати.

Зубний імплант – це дійсно зручний та економічний варіант для заміни втраченого зуба чи декількох зубів підряд і наразі вважається найбільш прогресивним методом. Протезування на імплантах (детальніше про нього на сайте харьківської стомтаології Verno – https://verno.com.ua/ua/implantaciya/) зазвичай дає успішні результати лікування, поліпшує природний вигляд посмішки, покращує функціональність зубів і зменшує ризик втрати кісткової маси.

Імплантація зубів у Харкові

Що таке імплант зуба

Що представляє собою зубний імплант? Зубний імплант – це титанова конструкція, яку інтегрують в кісткову тканину для заміни втраченого зуба. Титан, що виконує роль кореня зуба, створює основу для коронки, поліпшуючи не лише зовнішній вигляд усмішки, а й сприяючи збереженню здоров’я пацієнта.

Імпланти виготовляються з матеріалів, які сумісні з організмом людини, таких як титан чи діоксид цирконію. Ці матеріали добре зливаються з кісткою, забезпечуючи високий рівень приживаємості імплантів. Ступінь успішності приживання зазвичай залежить від стану здоров’я пацієнта і кваліфікації лікаря, досягаючи 99%.

Після встановлення імпланту відбувається процес остеоінтеграції, при якому кісткова тканина зростається з титановим коренем. На такий імплант можна встановити різні види протезів, включаючи коронки з металокераміки, кераміки, цирконію та інших матеріалів, які обирає пацієнт з урахуванням естетичних і фінансових уподобань. Наша клініка співпрацює з провідними виробниками зубних імплантів, такими як Neobiotech, MegaGen (Південна Корея), Osstem Premium (Південна Корея) та Straumann (Швейцарія).

Види протезів на імплантах

Протезування на імплантах може відбуватися таким чином:

  • Фіксований протез на імплантах. Це повні зубні протези, які кріпляться на шість або вісім імплантів, вбудованих в кістку, за допомогою гвинтів або цемента. Ці методи відновної стоматології замінюють всі зуби однієї або обох дуг протезом, встановленим на зменшену кількість зубних імплантів, які виконують біомеханічні функції природних коренів зубів. Фіксовані протези на імплантатах повністю індивідуалізовані, вони виготовляються з кераміки або цирконію і кераміки.
  • Знімний протез. Знімні протези (які можна зняти і надіти), схожі на зубні протези, встановлюються на зубні імпланти. Зазвичай для знімного протеза потрібно менше зубних імплантів, ніж для фіксованого протеза, і їх може бути рекомендовано пацієнтам, які не бажають проводити операції з регенерації кістки при встановленні фіксованого протеза. Замість того, щоб бути закріпленим на імплантах, його можна зняти і надіти, що полегшує догляд за порожниною рота.
  • Гібридний протез на імплантах: Ці протези рекомендуються пацієнтам з великою резорбцією кістки, викликаною втратою зубів протягом тривалого часу. Частина протеза імітує ясна тканини і виготовлена з акрилових матеріалів, що робить їх менш естетичними. Крім того, для очищення їх фахівець повинен відкрутити протез, що ускладнює догляд за ними і змушує пацієнта частіше відвідувати лікаря для підтримання їх в гарному стані.

Висновки

Сьогодні не дивно, що в більшості випадків замість протеза чи моста рекомендують імплантувати зуби. У випадку імплантатів негайного навантаження ми не тільки отримуємо більш негайний і природний результат, але й саме втручання є швидшим і менш інвазивним для пацієнта, а одужання відбувається всього за 24 години.

Новини України