Президент України відвідав бійців на передовій у Запорізькій області

Президент України відвідав бійців на передовій у Запорізькій області

Президент Володимир Зеленський 4 лютого відвідав передові позиції у селі Роботине на Запоріжжі.

Про це повідомив президент Зеленський у Facebook, передає 061

«Запорізька область. Роботине. Розташування 65-ї окремої механізованої бригади. Поспілкувався із захисниками, подякував їм та вручив державні нагороди. Честь бути сьогодні тут. Підтримати воїнів і нагородити. На їхніх плечах складна, вирішальна місія – відкинути ворога й захистити Україну. Пишаємося нашими воїнами, дякуємо кожному!».

Зеленський побажав бійцям якнайшвидшої перемоги.

Пізніше вже у самому Запоріжжі він провів нараду з військовим командуванням і керівниками правоохоронних органів регіону.

Під час наради Володимир Зеленський заслухав доповіді командувачів ОСУВ «Таврія» Олександра Тарнавського та ОУВ «Запоріжжя» Володимира Горбатюка про ситуацію на полі бою. Зокрема, йому доповіли щодо оборонних дій на Авдіївському напрямку, ситуації в районі Роботиного та на інших ділянках фронту, про облаштування оборонних рубежів.

Начальники обласних управлінь Служби безпеки України та Національної поліції доповіли Президентові щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу в регіоні від розвідувальної та диверсійної діяльності ворога.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський представив нового очільника Запорізької ОВА.

Новини України