Право на демобілізацію: у Запоріжжі пройшов мирний пікет родин військових, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Право на демобілізацію: у Запоріжжі пройшов мирний пікет родин військових, - ФОТОРЕПОРТАЖ

«Служба — обов’язок, демобілізація — право», «Моє кохання на війні вже 682 дні», «Вимагаємо закон про встановлення розумних термінів демобілізації» — з такими плакатами сьогодні, 28 січня, вийшли на мирний пікет родини військовослужбовців.

Вони вимагають для своїх рідних право на демобілізацію після 18 місяців служби за бажанням. Це вже шоста всеукраїнська акція.

Далі в репортажі 061.

Мітинг проходив в центрі Запоріжжя, в ньому взяли участь близько 40 людей. Крім плакатів дехто з учасниць взяв на акцію військову форму своїх захисників. Жінки кажуть, що зараз їхні чоловіки не можуть самі відстоювати свої права. Тож, виходять замість них, а форма — це часткова присутність чоловіків на пікеті.

Одна з учасниць мітингу — Валерія, вона і дружина військового, і сестра. Жінка вийшла в куртці свого чоловіка. Каже, що куртка побувала у Херсоні, Донбасі, Бахмуті, так само як і її чоловік.

“Хочу відстоювати права військових. Особливо це стосується строків їх служби. Війна стосується кожного. Кожен має знати строки служби. Ми відстоємо права не лише тих, хто на фронті зараз, а й тих, хто буде потім захищати нашу країну. Мої рідні на фронті з перших днів повномасштабного вторгнення. В квітні буде два роки”, — сказала Валерія.

Учасниці говорять, що будуть виходити на такі акції доти, поки не буде прийнятий закон про демобілізацію після 18 місяців служби.

Як раніше писав 061, «Запорізький месник» розповів, як збивав ворожі літаки.

Право на демобілізацію: у Запоріжжі пройшов мирний пікет родин військових, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Новини України