Олександра Слободяна звільнили із посади заступника директора департаменту будівництва Полтавської ОВА

За інформацією: Суспільне Полтава.

фото ІВ «Полтавщина»

Перший заступник директора департаменту будівництва, містобудування і ЖКГ Полтавської ОВА Олександр Слободян завершив роботу на цій посаді.

Про це Суспільному стало відомо із власних джерел у Полтавській ОВА.

Посадовця звільнили за згодою сторін. Як повідомили джерела у Полтавській ОВА, це пов'язано із ситуацією щодо коригування проєктної документації щодо будівництва музею у селі Більськ. У зв’язку із цим у департаменті відбувалися перевірки.

Олександр Слободян обіймав посаду першого заступника і керував будівельною галуззю Полтавщини із 29 січня 2019 року. Він безпосередньо брав участь в організації процесу будівництва кардіодиспансеру, амбулаторій сімейної медицини, спорткомплексу "Акварена", а також усіх об’єктів "Великого будівництва".

Що відомо про коригування документації для музею у Більську

Коригування проєктно-кошторисної документації, яка стосується реконструкції приміщення під музей у селі Більськ Котелевської громади, замовили у жовтні 2023 року за майже 600 тисяч гривень із обласного бюджету. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "Prozorro". За тендером, замовником був департамент будівництва, ЖКГ та енергетики Полтавської ОВА. Переможцем визначили товариство з обмеженою відповідальністю "УСП "Укрсервіспроект".

Тоді начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін повідомляв, що з ним не погоджували коригування проєктної документації. І витрачання таких коштів під час війни недоцільні.

Реконструкцію будівлі для музею у селі Більськ призупинили з початком повномасштабної війни в Україні. Відомостей щодо того, чого саме стосується коригування документації, у тендері не оприлюднили.

Облаштування музею історико-культурного заповідника "Більськ" розпочали 2021-го року. Заклад збираються відкрити з 2018-го у приміщенні колишнього дитсадка, для цього будівлю треба реконструювати. До того працівники заповідника користуються орендованим приміщенням.

Новини України