Одеська область: жителів Біляївки закликали не накопичувати борги

Біляївська міська рада нагадала містянам про необхідність сплати за спожиті житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у повідомленні на сторінці міськради в соцмережі Фейсбук.

«Нагадуємо, що Кабінет міністрів України постановою від 29 грудня 2023 року № 1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» скасував заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування штрафів та пені, а також на стягнення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги.
Наголошуємо на необхідності термінової сплати боргів за житлово-комунальні послуги, оскільки через їх несплату у комунальних підприємств, які забезпечують нам надання послуг з централізованого водопостачання/водовідведення, постачання теплової енергії виникає кредиторська заборгованість перед постачальниками електричної енергії, покупної води та газу.

Щоб ситуацій з відключенням не виникало та підприємства мали можливість безперебійно надавати житлово-комунальні послуги в громаді, закликаємо мешканців громади терміново сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги та не накопичувати борги».

У міськраді нагадали, що сплатити за житлово-комунальні послуги можна кількома способами.

КП «Біляївський водоканал» (провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення на території м. Біляївка,с. Майори, с-ща Повстанське, с. Кагарлик, с. Мирне). Сплатити за послуги можна у касі підприємства за адресою: м. Біляївка, вул. Костіна, 13, каса працює з Пн-Пт, з 8.00 до 16.00, а також через банківські термінали, у поштових відділеннях, через Приват24 та інші банки онлайн.

Джерело

Новини України