Нардеп зі Львова влаштував скандал через евакуйований автомобіль (ФОТО)

ФОТО: Юрій Камельчук

Сьогодні, 5 лютого, в народного депутата України від фракції «Слуга народу» в Верховній Раді Юрій Камельчук, евакуювали авто Toyota RAV4.

Причиною евакуації стало те, що автомобіль був припаркований практично на виїзді з прилеглої території. Через це, нардеп вирішив «провчити» водія, заблокувавши повністю рух евакуаторам на штрафмайданчику. Про це повідомив журналіст, громадський діяч Константин Андрюк.

«Це 100% свавільне порушення ПДР і 100% евакуація, затверджена Кабінетом Міністрів України. Що міг і мав зробити нардеп Камельчук, як порядний, совісний та вихований народний обранець? Та спокійно сплатити штраф, забрати авто та ще раз почитати ПДР. Все це відібрало би у нього аж 40 хвилин. Що зробив нардеп Камельчук насправді? Він поїхав на штрафмайданчик, де стояло його авто став та ЗАБЛОКУВАВ проїзд ВСІМ евакуаторам. Він зупинив рух УСІЄЇ евакуації і провів там кілька годин у безглуздих суперечках. Він розповідав на штрафмайданчику що його евакуював «неправильний» евакуатор і що це евакуатор неправильно сертифікований. І мовляв, цей евакуатор не мав права евакуйовувати його авто, яке стояло в 2 см, від виїзду з прилеглої території», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: фонд сім’ї нардепа зі Львівщини переправляв ухилянтів за кордон

Нагадаємо, що у червні 2021 Юрій Камельчук вже потрапив у гучний ПДР-скандал. Дружина нардепа Камельчука чекала на чоловіка з роботи, тому припаркувалася біля Ради. Нардеп заявив, що порушення тут немає, оскільки це було зроблено в «службових потребах» і що «будь-який автомобіль має право паркуватися, де завгодно на дві хвилини». Він звинуватив блогерів в хамстві щодо його дружини.

Джерело

Новини України