Найдешевший електрокар Mercedes нового покоління виїхав на дороги

Нове покоління Mercedes CLA, яке стане найдоступнішою електричною моделлю компанії, показали на фото до прем’єри. Цього разу увагу привернув автомобіль, який уперше спіймали на снігових випробуваннях.

Про це повідомляє Carscoops. За традицією під час дорожніх випробувань новий автомобіль, зовнішність якого засекречена, захований під плівкою камуфляжу. Однак, ми бачимо характерний купеподібний силует, який завжди відрізняв CLA від інших компактних моделей.

У салоні Mercedes CLA 2025 з’явиться величезний центральний монітор сучасного інформаційно-розважального комплексу MBUX, який працюватиме на базі штучного інтелекту.

Відомо, що новий Mercedes-Benz CLA отримає повну гаму силових установок. Автомобіль запропонують у бензиновій, дизельній, гібридній та повністю електричній модифікаціях.

Завдяки використанню сучасної модульної архітектури Mercedes Modular Architecture, наступний CLA вперше отримає повністю електричну силову установку на додаток до асортименту модифікацій із двигунами внутрішнього згоряння.

Новини України