Начальник Регіонального управління ТрО «Північ» полковник Дмитро Синявський оцінив готовність та умови служби в 115-й окремій бригаді тероборони

Під час дводенної робочої поїздки, яка включала відвідування підрозділів 115-ї окремої бригади ТрО, начальник Регіонального управління Сил територіальної оборони «Північ» ЗС України полковник Дмитро Синявський детально ознайомився із поточною ситуацією та функціонуванням військових підрозділів.

З метою забезпечення оптимальних умов виконання бойових завдань та збереження життя військовослужбовців кожен з цих аспектів був ретельно перевірений: починаючи з огляду позицій підрозділів і закінчуючи  аналізом побутових умов.

Начальник управління взяв під особистий контроль оцінку морально-психологічного стану військовослужбовців. Хоча важливою частиною візиту було всебічне забезпечення військової частини зброєю і технікою, але, водночас враховували і  людський фактор, який визначає готовність бригади  до ефективного виконання завдань.

Відео дня

Також під час спілкування з особовим складом були враховані думки та пропозиції щодо подальшого удосконалення оборонних рубежів поблизу державного кордону. Полковник Синявський висловив високу оцінку професіоналізму та відданості військовослужбовців та  підкреслив, що їхня бойова робота є важливим елементом безпеки регіону на кордонах з республікою білорусь.

Слід зазначити, що візит був не лише перевіркою готовності підрозділів, а й можливістю оцінити реальний стан справ з метою подальшого покращення оборонних спроможностей бригади, а також  підтримати важливу місію військовослужбовців військової частини у боротьбі з країною-окупантом.

Служба зв’язків з громадськістю Регіонального управління Сил ТрО «Північ» ЗС України 

 

Джерело

Новини України