На Вінниччині родинам загиблих оборонців вручили нагороди

Фото: Вінницька районна державна адміністрація

Двох оборонців з Вінниччини, які загинули, нагороджено почесними відзнаками. Нагороди вручили їх рідним.

Про це повідомляє Вінницька РВА.

Віктор Данилюк

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України від 18 липня 2023 року №16688 Данилюка Віктора посмертно нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

Фото: Вінницька районна державна адміністрація

39-річний Віктор Данилюк родом з с. Садове Літинського району. У 2002 році був призваний до лав Української армії. Служив у десантно-розвідувальних військах у місті Житомир. Після проходження служби працював у виправній колонії смт Літин. В 2007 році закінчив технікум і працював енергетиком на підприємствах.

10 березня 2022 року був призваний захищати Україну, служив водієм-заправником автомобільного відділення підвозу ПММ взводу матеріального забезпечення першого механізованого батальйону.

Загинув Віктор Данилюк 18 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання неподалік с. Опитне Покровського району, Донецької області.

Дмитро Костюк

Указом Президента України від 24 серпня 2023 року №514 посмертно нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня та Наказом Міністра оборони України від 26 липня 2023 року №940 нагрудним знаком "Знак пошани" Костюка Дмитра.

Фото: Вінницька районна державна адміністрація

Дмитро Костюк закінчив Лука-Мелешківську ЗОШ, навчався в ПТУ № 19 м. Вінниця. До повномасштабного вторгнення працював на фабриці. Одружений не був.

Загинув 23 червня поблизу Бахмута виконуючи бойове завдання.

Новини України