На Полтавщині засудили неповнолітнього за розбій

За інформацією: Суспільне Полтава.

Фото: pexels.com

15-річний житель одного із сіл Полтавського району проникнув у житло свого сусіда та вдарив його металевою кувалдою по голові. Після цього забрав телефон та інші особисті речі потерпілого. Наразі неповнолітньому оголосили вирок та визнали його винним у вчинені розбою та тілесних ушкоджень.

Про це повідомила перша заступниця керівника Решетилівської прокуратури Юлія Ребрик.

Як вдалося встановити слідству, у травні 2023-го року троє чоловіків вживали разом алкогольні напої. Серед них був 15-річний хлопець, 47-річний чоловік та 50-річний односелець, до якого й прийшли в гості знайомі.

"Близько другої години ночі дорогою додому в неповнолітнього виник злочинний умисел на заволодіння майном односельця. Хлопець повернувся на подвір’я потерпілого, у сараї взяв металеву кувалду та через незачинені двері зайшов у будинок. З метою подолання опору він вдарив господаря оселі кувалдою по голові та забрав мобільний телефон, електроінструменти, алюмінієві бідони й інше майно", — вказано на офіційному сайті Полтавської обласної прокуратури.

Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження та наразі не може перебувати без стороннього догляду.

У Решетилівському суді 15-річного хлопця визнали винним у розбої та призначили йому 8 років позбавлення волі. Через те, що обвинувачений неповнолітній, це мінімальний строк покарання згідно з частиною 4 статті 187 Кримінального Кодексу України "Розбій, поєднаний з проникненням у житло, вчинений із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень в умовах воєнного стану".

Свою вину обвинувачений визнав частково. Зараз він перебуває під вартою.

Новини України