На Полтавщині лікарку приватної клініки та працівника МСЕК судитимуть за хабар

За інформацією: Суспільне Полтава.

фото Полтавська обласна прокуратура

Правоохоронці передали до суду обвинувальні акти щодо лікарки приватної клініки та одного із працівників медико-соціальної експертизи. Жінці інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи. Чоловіку – одержання службовою особою неправомірної вигоди.

Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської обласної прокуратури.

Як встановили слідчі, жінка, ймовірно, брала гроші за оформлення групи інвалідності для військовозобов’язаного із Донецької області. Вона обіцяла допомогти зі встановленням ІІ групи інвалідності, щоб чоловік міг виїхати за межі країни. За це просила 5,5 тисяч доларів.

Як раніше повідомляло слідство, гроші жінка отримала у вересні 2023 в приміщенні клініки. через кілька днів у цьому ж медичному закладі  лікарка  передала  працівнику  МСЕК  частину  грошей  –  1,5 тис. дол. США. 

Тоді, у лікарні у жінки вилучили документи, а під час обшуку вдома ― понад 10 тисяч доларів та 400 євро. Також гроші та медичні документи щодо кількох сотень людей вилучили під час обшуків у будинку та автівці працівника однієї з Медико-соціальних експертних комісій. Це, зокрема, понад 50 тисяч доларів та більше за 700 тисяч гривень.

Лікарці та працівникові МСЕК повідомили про підозру та взяли під варту з можливістю внесення застави. Нині справу розслідують за частиною 2 статті 369-2 та частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу. Санкція — штрафу до позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Новини України