На Полтавщині для військовослужбовців діють безплатні соціальні години для занять спортом

За інформацією: Суспільне Полтава.

На Полтавщині для військовослужбовців діють безплатні соціальні години. Фото: Суспільне Полтава

"Ми надаємо змогу безкоштовно двічі на тиждень відвідувати наш басейн — 50-метровий та 25-метровий. Також можуть вони відвідувати тренажерний зал, де спеціально під потреби військовослужбовців закуплено нові тренажери, які відповідають найсучаснішим вимогам", — розповів в.о. директора комунальної установи "Центр спортивної підготовки" Дмитро Ніжніченко.

Тренування військовослужбовиці Ольги Шатько. Фото: Суспільне Полтава

Соціальні години у цьому закладі діють щосереди та щонеділі. Окремо для занять у басейні та для тренувань у залі.

Середа:

Басейн 50 метрів — 12:00 до 13:00.

Басейн 25 метрів — 12:30 до 13:30.

Тренажерний зал — 11:00 до 12:00.

Неділя:

Басейн 50 метрів — 18:00 до 19:00.

Басейн 25 метрів — 18:30 до 19:30.

Тренажерний зал — 17:00 до 18:00.

Як розповів Суспільному Дмитро Ніжніченко, із червня 2023 року послугами спорткомплексу, в рамках дії обласної програми реабілітації, скористалися близько п’яти тисяч військовослужбовців.

Що говорять військові

"Добре, що є можливість займатись безкоштовно, виділені соціальні години, адже зараз немає дуже можливості займатись у військових на місцях постійної дислокації. Плануємо залучати особовий склад до занять в цьому закладі. Багато військовослужбовців до війни займалися спортом, були не тільки аматорами, а професійними спортсменами, це дає змогу якось відволіктись від службових обов’язків, трохи розрядку таку спіймати", — розповів військовослужбовець Максим.

Заняття спортом. Фото: Суспільне Полтава

Військовослужбовиця Ольга Шатько понад рік служить у війську. Вона вперше прийшла на тренування до спорткомплексу "Акварена", що у Полтаві.

"Дізналася я сьогодні і сьогодні вперше сюди прийшла. Я прийшла відразу після служби зі своїми побратимами. Дізналася від нашого інструктора фізпідготовки. Для нас це дуже цінно, що нас не забувають, нас помічають, тому дуже вдячні", — сказала військовослужбовиця Ольга Шатько.

Як розповів Суспільному Дмитро Ніжніченко, із червня 2023 року послугами спорткомплексу, в рамках дії обласної програми реабілітації, скористалися близько п’яти тисяч військовослужбовців.

Новини України