На Харківщині просять не фотографувати роботи на дорогах

Ремонтні роботи розпочалися на кільких магістралях неподалік Харкова.

Жителів Харківської області просять не фотографувати і не викладати світлини із ремонтом доріг у мережу.

Це пов`язано з тим, що інформацію зі світлин можуть використовувати окупанти для знищення або пошкодження логістичних шляхів, якими, зокрема, рухається техніка ЗСУ. Жителів рагіону закликають не фотографувати дороги, мости та інші об’єкти дорожної інфраструктури.

«За інформацією СБУ, з метою дестабілізації сталого функціонування логістичних маршрутів, окупаційними військами рф здійснюються постійні обстріли транспортної інфраструктури Харківського регіону. З метою забезпечення заходів сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури автодорожньої галузі регіону, заборонено висвітлення інформації стосовно проведення ремонтних робіт з відновлення функціонування мостів та створення тимчасових переправ на території Харківської області», — попередив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

Нагадаємо, минулого тижня почалися аварійно-ремонтні роботи на дорогах Харківщини. Бригади підрядних організацій працюють на кількох магістралях. За інформацією Служби відновлення, робочі зрізають асфальт на пошкоджених ділянках, зачищають заглиблення, підгрунтовують та заново вкладають асфальтобетонну суміш. 

«В умовах відсутності фінансування наразі це єдиний вихід, щоб покращити стан дорожнього полотна та забезпечити нормальний проїзд там, де покриття було суттєво пошкоджене через зимові коливання температури та тривалу відсутність капітальних ремонтів. В першу чергу йдеться про забезпечення логістики для посилення обороноздатності України, евакуаційні маршрути, шляхи міжнародного, національного та регіонального значення», — повідомляє Служба відновлення.

Роботи тривають на трасах M-03 Київ – Харків – Довжанський та М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта.

Джерело

Новини України