На Чернігівщині попрощалися із загиблим командиром аеромобільного відділення Дмитром Дубком

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

4 лютого на Чернігівщині попрощалися із загиблим бійцем ЗСУ Дмитром Дубком, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Старший сержант Дмитро Дубок народився 23 травня 1980 року в селі Щаснівка Чернігівської області. Освіту здобував у середній загальноосвітній школі міста Бобровиця. Після її закінчення вступив до Бобровицького фахового коледжу імені Майнової НУБіП України, де отримав основну цивільну спеціальність "агронома".

З жовтня 1999 року по травень 2001 року проходив строкову службу. Отримав військове звання сержант. Після строкової служби працював на підприємствах народного господарства Чернігівської області. Після початку проведення АТО на сході України, брав безпосередню участь у захисті України з 2014 по 2016 роки.

Прощання із загиблим Дмитром Дубком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

До повномасштабного вторгнення російських військ в Україну працював в охоронних підприємствах. З початком повномасштабного вторгнення як доброволець долучився до одного з підрозділів військової частини А0284 та був на посаді командира аеромобільного відділення. Отримав звання старшого сержанта. Загинув 18 січня 2024 року на Донеччині. Попрощалися з бійцем у Бобровиці, а поховали в рідному селі.

Новини України