МОЗ анонсує запровадження електронного кабінету пацієнта

МОЗ анонсує запровадження електронного кабінету пацієнта

У 2024 р. запрацює кабінет пацієнта, тож в українців з’явиться можливість зокрема і заключати декларацію з лікарем онлайн. Таку новину повідомляє Міністерство охорони здоров’я, пише Шостка.INFO.

Також, за інформацією МОЗ, буде розширено функціонал реабілітаційних втручань, продовжиться впровадження системи верифікації лікарських засобів, продовжуватиметься робота над цифровізацією ВЛК та МСЕК.

Зазначається, що цифровізація охорони здоров’я вже більш як 6 років дозволяє лікарям і пацієнтам користуватися зручними сервісами. Електронна система охорони здоров’я (ЕСОЗ) – найбільша IT-система України і одна з ключових систем цифрового простору української медицини eHealth.

Сьогодні завдяки новим сервісам, що вже впроваджені в ЕСОЗ, можна:

виписувати електронні направлення;

формувати медичні висновки про народження та тимчасову непрацездатність;

придбати рецептурні ліки за електронним рецептом від лікаря;

отримувати ліки, а також тест-смужки для глюкометрів за е-рецептом у межах програми реімбурсації тощо.

В електронній системі охорони здоровʼя також став доступним функціонал обліку реабілітаційних втручань. Внесено понад мільйон записів (з використанням МКФ) щодо провадження реабілітації.

Крім сервісів, впроваджених в ЕСОЗ, уже запущено пілот електронної системи управління запасами ліків та медичних виробів «e-Stock», розвинуто нові модулі системи «MedData», серед яких – модуль «Гуманітарна допомога», «Вакцинація» та «Облік».

Новини України