Мін’юст подав позов про застосування санкцій проти російського пропагандиста Кисельова

Дмитро Кисельов під час пресконференції в Києві, 28 січня 2013 року. Фото: Євген Борисовський/УНІАН

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) про застосування санкцій до російського пропагандиста Дмитра Кисельова.

Про це повідомляє пресслужба Мін'юсту.

"7 лютого 2024 року Мін'юст подав до ВАКС позов про застосування до Кисельова Дмитра Костянтиновича санкції, передбаченої пунктом 11 частиною 1 статті 4 закону України "Про санкції", — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що Кисельов є російським телеведучим та пропагандистом, який з 2014 року публічно підтримує окупацію АР Крим, Донецької та Луганської областей.

"З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України продовжує діяльність, спрямовану на виправдання військової агресії РФ шляхом поширення пропаганди Кремля щодо необхідності "денацифікації" та заперечення існування України як держави", — йдеться у повідомленні.

23 березня 2023 року у СБУ повідомили, що слідчі розслідують кримінальне провадження щодо російських пропагандистів Дмитра Кисельова та Ольги Скабєєвої. Їх підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110 ККУ – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

7 січня 2023 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про персональні санкції щодо 119 російських публічних осіб, серед яких, зокрема, є і телеведучий Дмитро Кисельов.

Новини України