Маркування засобів гігієни: вимоги, організація

Маркування засобів гігієни: вимоги, організація

Умовні знаки й символи наносять на пакування товару для простої ідентифікації та донесення інформації про нього до споживача. Коли клієнт знає більше про дату виготовлення, склад, виробника, йому простіше прийняти рішення щодо покупки. Тому маркування допомагає покращити показники продажів, завоювати довіру.

Під час виготовлення косметики та інших засобів особистої гігієни обов’язково наносять дані про склад, бренд, дату виробництва тощо. Детальна інформація про продукт у поєднанні з якісною етикеткою дозволять привернути увагу споживача. Обладнання для маркування має бути на кожному підприємстві для виконання вимог законодавства.

Які знаки потрібно наносити

Важлива інформація має містити дані про виробника та імпортера, умови зберігання, способи застосування. Це корисні для споживача відомості, що дадуть йому змогу розібратися у властивостях і перевагах товару. Маркування засобів гігієни за допомогою обладнання, придбаного тут https://domino-kiev.com.ua/productions/cosmetics-ua/products, відбувається суворо за вимогами законодавства.

Обов’язкові дані – назва товару, нормативна документація, якій він відповідає, властивості, дата виготовлення, термін придатності, умови зберігання. Якщо в складі є шкідливі речовини, це також потрібно вказувати. Крім того, на пакуванні має бути докладна інформація про виробника: найменування бренду, його фізична та юридична адреса. Маркування містить відомості про сертифікацію, які підтверджують якість та екологічність продукту.

Для підтвердження відповідності косметики та засобів гігієни вимогами Європейського союзу наносять позначку «СЕ». Товари з такими символами повністю безпечні для користувача, адже їх виготовляють з екологічних інгредієнтів для збереження здоров’я людини та навколишнього середовища. Написи «Animal friendly» або «Not tested», малюнок перекресленого звіра, зайця в профіль чи в стрибку повідомляють про те, що продукт не тестували на тваринах.

Яке обладнання вибрати

Щоб наносити маркування відповідно до вимог законодавства, знадобляться спеціальні пристрої. Важливо, щоб символи були чіткими й розбірливими, стійкими до стирання, холоду, вологи (залежно від умов зберігання), добре читалися. Компанія «Домінанта» пропонує комплексні рішення для підприємств та магазинів, які працюють із косметикою та засобами особистої гігієни.

Для маркування пропонується придбати такі установки:

  • дрібносимвольні краплеструменеві. Відрізняються простим і зрозумілим інтерфейсом, легкістю управління, здатні працювати в складних, агресивних умовах. Забезпечують створення чітких символів на високій швидкості;
  • термотрансферні. З їх допомогою маркування наносять на плівкові стрічки та гнучке пакування. Відрізняються простим, зрозумілим інтерфейсом, високою роздільною здатністю друку, продуктивністю;
  • термоструменеві. Для роботи з таким обладнанням не треба залучати фахівців, адже розібратися з ним неважко. Працюють швидко, забезпечують високу якість друку;
  • лазерні. Це системи для високоточного маркування та виконання задач будь-якої складності. Не потребують частого технічного обслуговування, розраховані на довготривале використання.

Обладнання для маркування від компанії «Домінанта» допоможе швидко наносити чіткі, якісні знаки й символи на пакування відповідно до вимог законодавства. Будь-яку установку легко інтегрувати в робоче середовище, серед представлених можна вибрати моделі для обмеженого простору чи використання в агресивних умовах.

Новини України