Комп’ютерна Академія IT STEP у м.Кропивницький — найкращий освітній заклад у галузі ІТ

Комп’ютерна Академія IT STEP у м.Кропивницький - найкращий освітній заклад у галузі ІТ

Комп’ютерна Академія IT STEP у м.Кропивницький - найкращий освітній заклад у галузі ІТ

В сучасному світі якісна комп’ютерна освіта має велику цінність. Не секрет, що спеціалісти в галузі ІТ є одними з найвисокооплачуваніших у світі. Працювати у IT-сфері — це бути вільним, розвиватись, мати можливість виконувати свої завдання будь-де і будь-коли, отримуючи за це високу грошову винагороду.

Якщо ви давно мрієте про таку професію, то одним з найкращих рішень буде навчання в  Комп’ютерній Академії IT STEP. Вона не вимагає довгого представлення, адже це відомий на ринку України експерт з ІТ технологій.

Академія була заснована в 1999 році, коли ця сфера в нашій країні лише зароджувалася, а зараз вона відома далеко за межами України.

Перші програмісти, веб-дизайнери та інші фахівці у галузі інформаційних технологій пройшли саме через Академію Step. Зараз вони є одними з провідних спеціалістів в найвідоміших компаніях світу, таких, як Google, Microsoft, Amazon, Adobe Inc, Facebook та багато інших. Їх поважають і цінують. Якщо ви хочете стати одним із тих, хто працює в компанії своєї мрії, то вам пряма дорога до Академії STEP.

Сьогодні вона пропонує студентам якісні практичні знання без зайвої теорії, можливість опанувати усі необхідні для майбутньої професії навички та навіть шанс отримати роботу ще під час навчання! Це один із найбільших закладів такого типу і він давно вийшов на міжнародний рівень, відкривши понад 108 філій у 21 країні світу.

Що пропонує IT STEP у Кропивницькому

В Кропивницькому Комп’ютерна Академія STEP так само розвиває та виховує нові таланти у сфері ІТ. Вона пропонує свій особливий якісний підхід до навчання, освітні програми, які розроблені з урахуванням новітніх потреб і викликів сучасного світу. В академії є напрямки, як для дорослих (різноманітні курси для бажаючих підвищити свою кваліфікацію, розширити базові знання, а також вища університетська освіта), так і освітні програми дітей в різних напрямках і для різних вікових груп.

В Академії Step у м.Кропивницький ви можете опанувати один або кілька напрямків одразу. Ось найбільш популярні програми навчання:

 • Професійна Комп’ютерна Освіта: Курс «Розробка програмного забезпечення» та курс «Комп’ютерна графіка та дизайн»
 • Спеціалізовані курси: курс «Тестування ПЗ (QA)», курс «Розробка ПЗ на Python», курс «UI/UX та курс «Front-end розробка»
 • Мала Комп’ютерна Академія — IT-програма для дітей, які вже зараз хочуть отримати основи для професії майбутнього. Діти навчаться робити сайти, працювати з графічними редакторами, створювати ігри, програмувати. Усі знання можна буде відразу застосувати практично. Під час створення власних проєктів студенти отримають навички роботи в команді, прокачають свої Soft skills, навчаться планувати та досягати мети. (вікові групи – 7-9 років, 9-12 років та 13-14 років).

Дитяча освіта в Академії — це не лише можливість розширити світосприйняття вашої дитини, зацікавити її інформаційними технологіями, весело провести вільний час, але й крок до здобуття майбутньої професії.

Сучасні реалії вимагають пристосовуватися до нових умов, тож працює як очне навчання, так є можливість і дистанційної освіти.

Чому саме IT STEP?

Окрім величезного досвіду, якісної освіти і відмінної репутації, яку має Кропивницька філія, закладу є що додатково запропонувати вам:

 • професійний колектив педагогів-практиків та цікавий виклад матеріалу, який не залишить нікого байдужим;
 • лише актуальні знання, які неодмінно знадобляться вам у майбутньому;
 • максимум практики і мінімум теорії — це те, що люблять всі студенти;
 • завжди дружня атмосфера, в якій приємно вчитися;
 • сучасне обладнання;
 • робота у команді і можливість розкрити власний потенціал і таланти;
 • велика кількість різних освітніх програм, серед яких можна знайти саме ту, яка вам найбільше сподобається;
 • по закінченні освіти в Академії кожен студент отримує Диплом навчального закладу міжнародного зразка, а також сертифікат Microsoft та Cisco у випадку здачі відповідних іспитів.

Ви можете прийти до Академії на перше заняття і обирати напрямок, в якому ви б хотіли розвиватися і отримувати нові знання. Якщо ж вам важко обрати, то скористайтеся допомогою спеціалістів-методистів, які обов’язково підберуть для вас курси чи освітню програму, згідно ваших навичок.

Вибір за вами. Крок за кроком до IT професії своєї мрії ви точно зможете прийти разом з Комп’ютерною Академією IT Step у м.Кропивницький.

Деталі за посиланням: https://krop.itstep.org/

Або за телефонами:

+38095 009 73 33

+38067 258 53 87

+38073 797 88 19

Новини України