Житель Харківщини хотів упливти за кордон за 9100 доларів

Чоловіка упіймали на Закарпатті.

Четверо ухилянтів, зокрема житель Харківщини, хотіли потрапити до Угорщини.

18 січня прикордонники відділу «Вилок» (Мукачівський загін) затримали чотирьох чоловіків із гумовим човном, які намагалися перетнути кордон з Угорщиною. Вони помітили правопорушників близько 3:00. Чоловіки прямували у бік держкордону. Коли зрозуміли, що їх побачили, намагалися втекти. Аби зупинити їх, прикордонники декілька разів вистрелили на попередження. Як з’ясувалося, чоловіки заплатили гроші «переправникам», аби втекти з України.

«Троє із затриманих є жителями Херсонщини. За свій «вояж», без будь-яких гарантій, вони заплатили переправникам по 5500 доларів. Четвертий — житель Харківщини віддав 9100 доларів», — розповіли у Державній прикордонній службі України.

Щодо чоловіків склали адмінпротоколи за ст. 204-1 (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» і ст. 185-10 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України, або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи передали до суду. Наразі встановлюються причетні до організації незаконного перетину кордону чоловіками.

Як писав UA-NEWS.in.ua, дрон прикордонників знайшов ухилянта з Харківщини. Четверо чоловіків призовного віку із Харківської, Рівненської та Черкаської областей хотіли втекти до Молдови.

Джерело

Новини України