Хірурги Пироговки показали, як оперують шлунок лапараскопом (Відео)

Хірурги Пироговки показали, як оперують шлунок лапараскопом (Відео)

Відділення хірургії Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова успішно здійснило лапароскопічне лікування лейоміоми шлунку, що ускладнилося шлунково-кишковою кровотечею. Лейоміома, як доброякісне утворення в шлунку, має потенційно ускладнений хід і може перетворитися в лейоміосаркому.

Зазначено, що захворювання може протікати без симптомів, але часто супроводжується серйозною шлунково-кишковою кровотечею. Лікування цієї патології ґрунтується на хірургічному втручанні, особливо в разі виникнення кровотечі, що вимагає невідкладності.

Експертами Клінічного високоспеціалізованого хірургічного центру ВОКЛ ім. М.І.Пирогова, зокрема Білошицьким В.Ф., Вознюком С.В., та Бартківим М.О., проведено успішне оперативне втручання, використовуючи лапароскопічну відеоасистовану хірургію органів черевної порожнини. Цей метод лікування є передовим в сучасній хірургії, дозволяючи здійснювати втручання з мінімальними розрізами, зменшуючи травматичність та ризик ускладнень.

Перевагами лапароскопічного методу є зменшення болю та медикаментозної терапії у післяопераційному періоді, а також скорочення реабілітаційного часу та тривалості перебування пацієнта в стаціонарі. Досвід і високотехнологічні методи лікування, застосовані командою хірургів ВОКЛ ім. М.І.Пирогова, сприяють досягненню максимально прогнозованого та якісного результату в лікуванні подібних патологій.

Новини України