Французьке місто Сен-Дені стало містом-партнером Чернігова

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові уклали договір про співпрацю з французьким містом Сен-Дені. Підписання відбулося 22 січня в режимі онлайн-конференції.

Виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако зазначив, що це партнерство передбачає освітній та культурний обмін, а також співпрацю для розвитку інфраструктури у майбутньому.

"Наші містяни в цей важкий час для Чернігова, для чернігівців, для всієї України усвідомлюють і бачать, що ми не одні в цій боротьбі, нас підтримує світ, за цінності якого ми в тому числі боремося. Європейські цінності — це свобода, демократія, місцеве самоврядування", — сказав Олександр Ломако.

Укладання договору між містами. ФОТО: Суспільне Чернігів

Як зазначив Ломако, влітку 2023 року чернігівські діти, батьки яких загинули чи постраждали під час повномасштабного вторгнення, вже відвідували Сен-Дені.

"Вони там проживали в чудових умовах, знайшли добрих друзів. Було дуже багато цікавих екскурсій в Париж, в навколишні міста, і це важливо для реабілітації, і для покращення умов".

Нагадаємо, про те, що Сен-Дені стане містом партнером Чернігова стало відомо в жовтні 2023 року. Ще одну угоду про партнерство із французьким містом Реймс Чернігів підписав у травні 2023-го.

Також містами-побратимами Чернігова є Жешув (Польща), Аахен та Меммінген (Німеччина), Лаппеенранта (Фінляндія), Градець-Кралове (Чехія).

Новини України