До уваги житомирян: відтепер можливо отримувати сповіщення про талони на іспит онлайн

Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС – складання практичного іспиту. Вже зараз громадянам доступні онлайн талони на послуги сервісних центрів МВС. А відтепер отримати талон майбутнім кермувальникам стане ще простіше.

Відсьогодні Головний сервісний центр МВС запускає офіційний чат-бот у телеграмі – ТалонБот. Він створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. У разі наявності система автоматично надсилатиме повідомлення кожні 10 хвилин в телеграм. Після отримання сповіщення про наявність вільного талона потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Як користуватись ТалонБот

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів, для початку необхідно перейти у ТалонБот. Після цього натиснути кнопку «Розпочати» та «Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту». Далі кандидат у водії обирає:

Відео дня

•             категорію транспортного засобу, на якому перевірятиме навички з водіння;

•             область, в якій бажає скласти практичний іспит;

•             сервісний центр МВС;

•             натиснути «Так, я хочу отримувати інформацію про талони» та «Запис доступний через сайт».

Після сповіщення необхідно зайти в Е-Запис, зареєструватися та взяти талон на складання практичного іспиту. Звертаємо увагу, що кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС.

Після успішного запису на практичний іспит, у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони.Це здійснюється у головному меню кнопкою  «Мої відстеження/Зупинити бота».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області

 

Джерело

Новини України