Дівчат запрошують поглибити знання про соціальне підприємництво

Дівчат запрошують поглибити знання про соціальне підприємництво

Програма дозволить учасницям стати більш економічно стійкими та незалежними

Дівчат запрошують поглибити знання про соціальне підприємництво

Проєкт «Girls Business Academy 1.0 / Академія бізнесу для дівчат 1.0» запрошує дівчат розвинути свою фінансову грамотність.

Участь у проєкті можуть узяти дівчата 17-23 років, які не вивчають і не вивчали фінанси, підприємництво та суміжні дисципліни в рамках формальної освіти, проте яким цікава ця сфера і які мають бажання розвиватись у ній.

До участі у проєкті буде відібрано 50 дівчат з усієї України на основі мотивації та готовності взяти участь в усіх зустрічах. Пріоритет буде надано дівчатам з невеликих населених пунктів з урахуванням регіональної представленості.

Програма дозволить учасницям стати більш економічно стійкими та незалежними й отримати експертні знання щодо того, як працює сфера підприємництва, зокрема соціального підприємництва.

Окрім теоретичних знань випускниці проєкту зможуть сформувати бізнес-модель, бізнес-план та фінансовий план власного підприємства з елементами соціальної мети.

Дівчат запрошують поглибити знання про соціальне підприємництво

У межах проекту учасниці отримають 10 інформаційних online зустрічей, 5 практичних online зустрічей з діючими підприємницями, 5 інтерактивних нетворкінгових online зустрічей та 10 практичних завдань між зустрічами.

Також учасниці матимуть добірки додаткових ресурсів для глибшого опрацювання кожної теми, постійну комунікацію та підтримку в спільному чаті.

Для трьох найбільш активних випускниць буде надано сертифікати на придбання бізнес-літератури.

Для найбільш старанних випускниць проєкту (20 осіб) буде запропоновано дводенний навчальний візит до Києва з відвідуванням успішно діючого соціального підприємства, участі у дискусії з щодо викликів та перспектив жіночого підприємництва та воркшопах щодо публічних виступів та проєктного менеджменту.

Для участі в проекті необхідно до 10 липня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Підтвердження отримання заявки буде надіслано до 12 липня. Результати відбору будуть оголошені до 16 липня включно.

Новини України