Близько 2000 «азовців» досі в полоні: у Львові відбулася акція на підтримку захисників Маріуполя (ФОТО)

ФОТО: «Суспільне»

Сьогодні, 1 лютого, о 18:30 годині у Львові відбулась акція-розколяда «Стань голосом полонених». Її організували родичі захисників Маріуполя. До події долучились місцеві жителі, пластуни та львівські хористи. Про це пише «Суспільне».

Учасники акції зібрались на площі перед пам’ятником Шевченкові.

На розколяду прийшла Олена. Її син та чоловік перебувають у російському полоні з березня 2022 року.

«Син був у »ДНР«, а за чоловіка нічого невідомо. Знаю, що був в Оленівці під час теракту, був поранений. Ми тут від всіх українців, щоб вони також піднімалися на захист наших військовополонених, тому що вже майже 2 роки полонені перебувають у дуже тяжких умовах», — каже жінка.

Фото: «Суспільне»

 Учасники акції з плакатами та прапорами. Фото: Анна Срогий/Суспільне Львів
Дана Лебінська приходить на акції, щоб підтримати інших батьків, адже її син рік був у полоні. У травні 2023 року його вдалося обміняти.

«Я буду виходити доти, доки не звільниться останній український полонений, ну і тим більше азовець — побратим мого сина. Я сказала, що не буде такого, що буде стояти одна мама, бо один син залишився, бо хтось є перший, хтось п’ятим, а хтось буде останнім обміняний», — говорить мама військового Дана Лебінська.

Читайте також: у Львові нагадали про полонених захисників (ФОТО)

За словами організаторки акції Ірини Новосядло, близько 2000 військових з полку «Азов» досі в полоні. За два обміни у 2024 році жодного азовця не повернули.

Джерело

Новини України