Бив ворога під Бахмутом, Харковом та Лиманом: рідні захисника із Сумщини просять підтримати петицію

Бив ворога під Бахмутом, Харковом та Лиманом: рідні захисника із Сумщини просять підтримати петицію

На сайті Президента України рідні загиблого захисника із Сумщини зареєстрували петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) та нагородження Орденом “Золота Зірка” командира розвідувального відділення, військової частини А 7319, старшого солдата Гузь Кирила Ігоровича.

Кирило народився 15 січня 1993 року в місті Шостка, Сумської області. Після закінчення ЗОШ №7 в 2010 році вступив до Національного університету «Одеська юридична академія». З травня 2017 року проходив навчання в Чернігівському НЦ «Десна», з серпня того ж року проходив службу в лавах Збройних сил України в місті Бердичів в 26-й артилерійській бригаді. В перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну став на захист рідного міста, рідної України, вступивши до територіальної оборони.

Бив ворога під Бахмутом, Харковом та Лиманом: рідні захисника із Сумщини просять підтримати петицію

«Він бив ворога під Бахмутом, під Харковом, під Лиманом, неодноразово рятував своїх поранених побратимів, ризикуючи своїм життям. Завжди переймався про матеріально-технічне забезпечення відділення, для успішного ведення бойових дій. Кирило був дуже доброю людиною з великим відкритим серцем, відважним захисником та патріотом своєї Країни. Для багатьох хто знав його особисто — це зразок незламності та міцності духу. Він був мужнім, сміливим і до останнього подиху вірним присязі України та українському народу», — пише дівчина чоловіка.

Захисник героїчно загинув 4 вересня 2023 року, виконуючи бойове завдання на лінії фронту в районі населеного пункту Ямполівка, Донецької області.

«Для батьків, бабусі, коханої дівчини він був та назавжди залишиться справжнім Героєм. Ми усі його ніколи не забудемо», – наголошує родина героя.

Підтримати петицію можна на сайті Президента України. Вже зібрано 23 231 голос з 25 000 необхідних. До завершення збору підписів залишилося 47 днів.

Новини України