- Binance провела перший офлайн-мітап з листопада 2023 року.
- Захід пройшов у Буковелі та зібрав 270 учасників, ще понад 8000 глядачів стежили за подією онлайн.
- На мітапі обговорювали регулювання криптовалют, інновації Binance та трейдинг.
- Серед спікерів — представники Binance, Shark Trade, Kumeka Team.
Криптовалютна біржа Binance провела перший з листопада 2023 року офлайн-мітап. Захід зібрав понад 270 гостей офлайн і ще 8000 глядачів онлайн. Про це Incrypted повідомили організатори.
Регіональний голова Binance у Центральній і Східній Європі, Центральній Азії та Африці Кирило Хом’яков окреслив поточну ситуацію з крипторегулюванням в Україні, розповів про взаємодію з державними органами та кроки Binance для формування прозорої екосистеми.
Ком’юніті менеджер Binance Сергій Голоднюк презентував останні оновлення платформи й поділився новими інструментами для користувачів.
Представники Shark Trade зосередилися на психології трейдингу: Юрій Батько поділився техніками роботи з емоціями та розповів, як не дозволити надмірній самовпевненості, страху й невдачам зруйнувати плани. Олександр Найдух пояснив, як дочекатися прибутку від проєкту й уникнути розчарування у вже зробленій роботі.
Андрій Гнатюк з Kumeka Team розповів про роль Solana в розвитку Web3-проєктів в Україні та продемонстрував запущені в екосистемі кейси.
Інтерактивні зони та нетворкінг
У програмі мітапу були три зони з активностями: HODL Bar, Bitcoin Button і велика Jenga. Учасники змагались за мерч та криптовалюти, а онлайн-глядачі отримували бонуси за активність у соцмережах.
Головний фокус мітапу був на взаємодії з ком’юніті: обговоренні їхніх питань, зборі ідей для покращень, а також пошуку нових KOL-ів і партнерів.
Хом’яков додав, що цей мітап став знаковою подією для української криптоспільноти. За його словами, інтерес до криптовалют, регулювання та нових технологій не згасає, а навпаки — зростає. Попри складні часи, ком’юніті в Україні залишається одним із найактивніших і найзалученіших у регіоні, зазначив він.
«Питання, які підіймалися на мітапі — від регулювання до інновацій у Web3 — ще раз підтверджують, що українська криптосфера динамічно розвивається. Для нас важливо чути думку ком’юніті, розуміти їхні потреби й знаходити шляхи для покращення взаємодії. Такі зустрічі дають нам змогу не лише ділитися знаннями, а й разом формувати майбутнє криптоіндустрії», — підсумував Кирило Хом’яков.