Атлетіко – Реал пряма трансляція матчу Кубка Іспанії MEGOGO

Атлетіко – Реал пряма трансляція матчу Кубка Іспанії MEGOGO

Атлетик — Атлетико, Getty Images

18 січня Реал зіграє з Атлетіко у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії у Мадриді на стадіоні Цивітас Метрополітано. Початок матчу Атлетіко – Реал о 22:30. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії Атлетіко Мадрид – Реал Мадрид буде доступною.

У четвер, 18 січня, матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії Атлетіко Мадрид – Реал Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії Атлетіко – Реал буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії Атлетіко Мадрид – Реал Мадрид пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Поразка від Реала в Суперкубку стала для Атлетіко третьою в останніх шести матчах. У Реала – серія з перемог поспіль. Плюс – чудовий настрій після розгрому Барселона у фінальному матчі Суперкубку. Команда Луніна зараз на такому ході, що навіть складно припустити, чи зможуть матраци знайти контраргументи.

Джерело

Новини України